Hakkımızda

Firmamız 1989’dan beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Uzun yılların verdiği bilgi,tecrübe ve deneyim ile antika eşyalarınızı değerlendirmenize yardımcı olmaktayız. Eğer sizde evinizde bulunan antika eşyalarınızı değerlendirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmetimiz vardır. Bizimle iletişime geçip ücretsiz ekspertiz servislerimizin bilgi ve deneyimlerinden yararlanıp eşyalarınızı değer kaybı yaşamadan satma imkanına sahip olabilirsiniz.Antika eşyalarınızı sizde değer kaybettirmeden ve yorulmadan satmak isterseniz hemen bizi arayın.

  • Misyonumuz;

Müşterimizi en güncel alım&satım işlemleriyle alakalı bilgilendirmek ve yanlış yönlendirmelere maruz kalabilcek kişilerin sektör hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır. Müşterilerimizin bizimle iletişime geçtikten sonraki süreçte en verimli bilgileri vermek ve en verimli fiyat teklifleri sunmaktır.

  • Vizyonumuz;

1989’dan bu yana kaliteli güvenli ve en önemlisi müşterilerimizi mutlu ederek her gün kendimize ve firmamıza yeni değerler katarak adımlarımızı atmaktayız .